Το πρόγραμμα έως και την 10η αγωνιστική
Κατηγορία : Δελτία Τύπου | 07-11-2017



 

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 7η έως την 10η αγωνιστική της STOIXIMAN.GR Basket League:

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18:30

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

ΕΡΤ1 Basket League Show

PAOK SPORTS ARENA

18:30

ΠΑΟΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤ1 Basket League Show

Κ.Δ.Γ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

18:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA - ΚΥΜΗ

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΔΑΚ ΤΟΦΑΛΟΣ

16:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π. - ΑΡΗΣ

ΕΡΤ1 live

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

17:00

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΑΕΚ

ΕΡΤ1 live

ΣΕΦ

18:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ («κεκλεισμένων των θυρών»)

COSMOTESPORT4HD live

ΔΕΥΤΕΡΑ 4-12-2017

ΟΑΚΑ

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS – ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES

COSMOTESPORT4HD live

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

18:30

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΑΡΟΣ

ΕΡΤ1 Basket League Show

Δ.Κ.Γ. ΗΛΙΔΑΣ

18:30

ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΟΚ

ΕΡΤ1 Basket League Show

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

18:30

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA

ΕΡΤ1 Basket League Show

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

16:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.

ΕΡΤ1 live

Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18:30

ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES - ΚΥΜΗ

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017

ΟΑΚΑ

19:00

ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

COSMOTESPORT4HD live

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS

ΕΡΤ1 live

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18:30

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΕΡΤ1 Basket League Show

Κ.Δ.Γ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

18:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA – ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES

ΕΡΤ1 Basket League Show

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

18:30

ΚΥΜΗ – ΑΡΗΣ

ΕΡΤ1 Basket League Show

PAOK SPORTS ARENA

16:30

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

ΕΡΤ1 live

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017

ΔΑΚ ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π. – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤ1 live

ΣΕΦ

17:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT («κεκλεισμένων των θυρών»)

COSMOTESPORT4HD live

ΟΑΚΑ

15:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

COSMOTESPORT4HD live

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-12-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ – ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ

COSMOTESPORT4HD live

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

16:30

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ1 live

Δ.Κ.Γ. ΗΛΙΔΑΣ

18:30

ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.

ΕΡΤ1 Basket League Show

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

18:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΚΥΜΗ

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

18:30

ΑΡΗΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-12-2017

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

15:45

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS

ΕΡΤ1 live

ΣΕΦ

14:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA

COSMOTESPORT4HD live



Μοιράσου το:


STOIXIMAN.GR Basket League 2017-18
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ SUPERFOODS‏ 12
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11
3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 11
4 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT 10
5 ΑΕΚ 10
6 ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9
7 ΑΡΗΣ 9
8 ΠΑΟΚ 9
9 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS 9
10 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ 9
11 ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES 8
12 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS 7
13 ΚΥΜΗ 6
14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA 6